×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

AKINROBOTICS HAKKINDA

AKINROBOTICS;
* Robotik teknolojiler alanında seri üretime geçilmesi adına AKINSOFT bünyesinde kurulan,
* 11.000 m² açık alan üzerine kurulmuş ve 2750 m² kapalı alana sahip,
* Yeni teknolojileri kullanabilen ve geliştirebilen profesyonel teknik ekip ile çalışan,
* Seri üretim yapan, dünyanın ilk insansı robot fabrikasıdır.

Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası
Gelişen robotik teknolojileri yakından izleyen ve çok yakında da küresel boyutta yüksek teknolojiye yön verecek olan AKINROBOTICS; hizmet sektöründe kullanılacak robotların seri üretimini yapmasıyla dünyada bir ilktir. Yalın üretim sistemini kullanan fabrikamız, idealist bakış açısı ve sürekli geliştirilmeye açık, sistematik yapılanması ile; hedef kitlenin tüm beklentilerini karşılamayı temel hizmet politikası olarak belirlemiştir.

Hizmet Sektöründe Kullanılacak Robotlar
AKINROBOTICS çatısı altında üretilen robotlar; AKINSOFT’ un kendi öz sermayesiyle, bünyesinde barındırdığı mühendislerin Ar-Ge çalışmalarıyla tasarlanmış olup, %100 yerli üretim gayesiyle hazırlanır.

İnsanlığa ve bilime hizmet etmeyi amaçlayan firmamız; insan ergonomisine aykırı, yaşamı tehlikeye atan monoton işleri robotlara yükleyerek, insanların sosyal yaşam kalitesini yükseltmek ve daha nitelikli işlerde çalışmalarına imkan tanımayı hedefler.

Firmanızı fark ettirmek, yeni pazarlara ulaşmak ve mevcut pazardaki gücünüzü arttırmak için ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını robotlarımızla daha ilgi çekici ve eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz.

AKINROBOTICS TARİHÇESİ

* 04.11.2017 İnsansı Robot Hibrit(Garson & Hostes) Projesi 1.Prototip (ADA GH5) projesini tamamlama
* 04.11.2017 Fabrikanın Resmi Açılışı
* 15.04.2017 Fabrikanın Faaliyete Geçmesi
* 11.10.2016 İnsansı Robot Hostes Projesi 2. Prototip ADA H4 projesini tamamlama
* 28.05.2016 İnsansı Robot Garson Projesi 4. Prototip ADA G4 projesini tamamlama
* 26.12.2015 Fabrika Temelinin Atılması
* 26.03.2015 Cadde Meram Kafe &Robotik Uygulama Merkezinin Açılması
* 23.12.2014 İnsansı Robot Projesi 3. Prototip (AKINCI-3/AKINOID) projesini tamamlama
* 12.04.2013 İnsansı Robot Projesi 2. Prototip (AKINCI-2) projesini tamamlama
* 11.06.2012 Tarım Robotu Projesi 2. Prototip AS-PNCR-2 projesini tamamlama
* 14.07.2011 İnsansı Robot Projesi 1. Prototip (AKINCI-1) projesini tamamlama
* 01.06.2011 Tarım Robotu Projesi 1. Prototip AS-PNCR-1 projesini tamamlama
* 24.04.2010 AKINCI-P İlk İnsansı Robot (Hareket Destek Sistem Çalışması) projesini tamamlama
* 26.08.2009 Robotik Teknolojiler konusunda Ar-Ge çalışmalarını başlatmak,

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyonumuz;

Üretilen robotlarımızla tüm dünyada ki insanların daha kaliteli bir yaşam sürmesini sağlamak adına; beden gücünü en aza indirip, insanların anlama, yapabilme kapasite ve kabiliyetlerini daha sosyal bir şekilde kullanabilmeleri için çıktığımız bu yolda insanlığa ve bilime en iyi şekilde hizmet vermektir. Çünkü; "İnsana Değer..."

Vizyonumuz;

Teknoloji yarışında; AKINROBOTICS adını altın harflerle tarihe yazdırırken, hayatımızın kaçınılmaz gerçeği olarak karşımıza çıkan yapay zeka ile donatılmış insansı robotların vazgeçilemezliğini yaşatmak, en iyiyi en güzeli insanlığa sunmak için varız. “Değerleri taçlandırmak varoluş nedenimiz”

KALİTE POLİTİKAMIZ

AKINROBOTICS sunduğu hizmetlerde hedef kitlenin memnuniyetini esas alır. Hedef kitleden aldığımız her türlü olumsuz geri bildirimleri hızlı bir şekilde değerlendirir, olumsuzlukların tekrarını önlemek için, çözüm aşamaları konusunda gerekli bilgilendirmelerin ardından, süreçlerimizde kalıcı iyileştirmeler yapılır.

Çalışmalarımız, kalite ve güven politikamız çerçevesinde, hedef kitlenin ihtiyaçlarını ve beklentisini karşılama amacıyla üretimin tüm safhalarında inovasyona açık, bilime hizmet ilkesine dayanmaktadır.

Her daim gelişime ve yeniliğe açık olan yalın üretim sistemi felsefesini çalışanlarımıza benimsetip, üretim performansımızı takım ruhu ile birleştirerek üst seviyelerde tutmaktır.

Çalışmalarımız; kaliteli ve nitelikli bir yönetim sistemi oluşturarak robotik teknolojiler alanında ülkemizi en üst sıralara taşımak amacındadır.

Stratejiler
* Çalışan odaklı
* Teknoloji merkezli yenileşim
* Tüm ürünlerin imalatında Ar-Ge çalışması
* Uzun soluklu projelere açık olma

LİDERLİK

AKINROBOTICS Baş Mühendisi Dr. Özgür AKIN;

12 Nisan 1995 yılında AKINSOFT’u kurdu. 04 Aralık 1996 yılında AKINSOFT firmasını şirketleştirdi ve bu özel tarihi "Dünya Bilişimciler Günü" olarak tüm dünyaya armağan etti. Dr. AKIN başta WOLVOX ERP E-Business yazılımı olmak üzere; internet, Windows ve DOS tabanlı olarak 100′ ü aşkın ticari ve sektörel program geliştirdi. AKINSOFT bünyesi altında 2009 yılında Robotik departmanını kurarak robotik teknolojiler konusunda Ar-Ge çalışmalarını başlattı. 2010 yılında Türkiye’nin ilk insansı robot prototipi AKINCI-P’yi geliştirdi. 2011 yılında AKINCI-1’i, 2013 yılında ticari insansı mobil robot AKINCI-2' yi ve 2014 yılı itibariyle AKINCI-3’ü kamuoyuna tanıttı. 2013 yılında pancar tarımında verimi artırmak adına projelendirdiği PNCR-1’in Ar-Ge çalışmalarını geliştirerek, PNCR-2 prototipi üzerine doktora tezi hazırladı ve bu proje ile doktor unvanı aldı. 2014-2015 eğitim döneminde; Karatay Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak dersler verdi. 2014 yılında hizmet sektöründe görevlendirilmek üzere programlanabilen insansı robot Garson ADA ve Hostes ADA prototipleri ile, bir işe atanabilen insansı robotların üretim faaliyetini başlattı.

2015 yılında insansı robot Garson ADA’ların test edilip çalıştırıldığı; Türkiye’nin ilk ve tek robotik kafesi olan Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi’ni kurdu. Aynı yıl, AKINSOFT Ailesi ile birlikte dünyanın ilk ve tek insansı robot fabrikasının temellerini attı. Kasım 2017 tarihinde “Dünyanın İlk İnsansı Robot Fabrikası” AKINROBOTICS’in resmi açılışını gerçekleşti. Yalın üretim bandının olması yönüyle dünyada bir ilk olan AKINROBOTICS insansı robot fabrikasının ilk robotu ADA GH5’lerin seri üretim faaliyetini başlattı. Çevresi tarafından teknoloji, bilim ve siyasi çalışmalarıyla tanınan Dr. Özgür AKIN’ın özel ilgi alalarında; fotoğrafçılık başta olmak üzere, müzik enstrümanları çalmak, bisiklet sürmek, şiir yazmak, yelkencilik, at binme, kayak yapma, dalış, dağcılık, motor sporları ve tenis oynamak gibi hobiler yer tutmaktadır. AKIN, ayrıca hayvanseverlik yönüyle de tanınmaktadır. Dr. Özgür AKIN; başarılı yatırımlara imza atmış iş adamı kimliğinin yanı sıra, teknolojiye değer katmayı kendisine temel görev bilmiş, kanaat önderi bilim adamı kimliği ile de küresel boyutta saygın bir yer edinmiştir..

TOP